Нові зелені алеї у Житомирі

67

Дві нові алеї  створили сьогодні у Житомирі працівники комунального підприємства «Зеленбуд».  Вздовж Київського шосе посадили 10 лип, а по вулиці Корольова -  50 кленів.

Інженер садово-паркового господарства комунального підприємства «Зеленбуд» Галина ЖУК каже чому на вулиці Корольова посадили алею саме з кленів:

«А чому ми тут його садимо, бо він тут найбільше підходить. Тут така промислова зона, дуже багато транспорту. А у клена дуже велика крона і маса зеленого листя , а воно дуже добре затримує пил».

За словами інженера ландшафтного дизайну КП «Зеленбуд» Олени Бондарчук на місцях, де раніше не було насаджень, дерева обирають за такими критеріями:

«Якщо у нас вільне місце де ми можемо посадити, тоді ми обираємо дерево за якостями, яке краще приживеться , береза приживається гірше , а липа приживається краще , тому сюди ми вибрали посадити саме липу».

Подальшу висадку насаджень працівники Зеленбуду плануватимуть у залежності від погодніх умов. Загалом у місті цього року планують висадити близько 500-та дерев, а також кущі, квіти у скверах та парках. 

 

 

Поділитися