Двох жителів Житомирщини затримано на Вінничині

65

Близько 3 години ночі в Немирові патрульний поліцейський Максим Авраменко отримав інформацію, що на місцевому старому кладовищі ходять люди. Щоб перевірити інформацію, він прийшов туди та побачив, як двоє невідомих підкопують одне з масових поховань. За кілька хвилин правопорушники були затримані.

Ними виявилися мешканці Житомирщини. Чоловікам - 50 та 52 роки. Вони встигли насипати в мішки останки людей, щоб в подальшому вивезти на автомобілі, який залишили неподалік кладовища. Кажуть, сподівалися знайти в похованні коштовні речі.

За словами місцевого краєзнавця Анатолія Черниша, на цьому місці під час Другої світової війни нацисти розстріляли майже вісім тисяч мирних жителів в тому числі, жінок і дітей.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за статею наруга над могилою. Вирішується питання про оголошення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу. Каже  начальник Немирівського відділу поліції Олександр Король:

«За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 297 КК України (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого. За такий злочин їм загрожує обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років»,

 

Поділитися