Житомирські добровольці: історії мужніх людей

174

Сьогодні Україна відзначає День українського добровольця. 14-го березня 2014-го року перші 500 бійців Самооборони Майдану на полігоні нові Петрівці сформували перший добровольчий батальйон.

Житомирянин Василь Щербаков добровільно пішов захищати кордони України. Чоловік розповідає, що в АТО його не призивали. Потрапив на схід України, після того як із чотирма житомирянами штурмували Міністерство оборони. Василь Щербаков з династії військовослужбовців. На сході країни воював з 2014-го по 2017 рік в батальйоні «Київська Русь». На згадку про ці буремні роки залишились фото та військові трофеї. Серед них прапор з підписами побратимів. Залишились осколки і куля, які ледь не забрали життя Василя Щербакова.

Військовий лікар Сергій Архангельський, позивний «Наркоз», пішов добровольцем одразу ж після початку антитерористичної операції на сході України. Нині Сергій проходить службу в 199-му навчальному центрі ВДВ в Житомирі.

Не зміг сидіти вдома, коли в Україні розпочалася війна і дитячий анестезіолог Максим Морозько.

Сьогодні бердичівські волонтери Сергій Адам’як і Тетяна Примак, збираються на схід України, щоб підтримати військових з Житомирщини. Везуть їм необхідні речі та продукти харчування.