Земельні баталії

108

Більше 30 жителів Черняхівського району пікетують управління Держгеокадастру в області. Причина протесту - приватизація Державного підприємства «Україна Черняхів». 

Земельні ділянки площею 4 з половиною тисяч гектарів землі у Черняхівському районі не можуть приватизувати вже третій рік поспіль. Керівник державного підприємства «Україна Черняхів» Сергій Ромашко розповідає, що документація у підприємства підготовлена, для того щоб розпочати процес приватизації потрібно лише рішення держгеокадастру.

За словами мітингарів, керівники відомства ігнорують звернення людей, чим штучно відтягують процес видачі земельних паїв.

З 10 години ранку жителі Черняхівського району чекають виконуючого обовязки керівника держгеокадастру в області Сергія Музиченка. Через півтори години, коли чиновник прийшов до кабінету, протестувальники заблокували в приміщенні і його. Посадовець в свою чергу викликав поліцію та пояснив присутнім, чому рішення немає.

Керівник підприємства Сергій Ромашко розповів нам, що люди таки отримали розпорядження від Сергія Музиченка – в ньому в.о. керівника пропонує провести інвентаризацію земель. Але це громаду не влаштовує. Тому працівники підприємства тепер збираються на особистий прийом начальника держгеокадастру України.