В Україні впроваджується режим економії газу

140

За інформацією Нафтогаз України Росія припинила подачу газу в Україну та зменшила тиск у транзитному газопроводі - до Європи. Через нестачу газу на засіданні кризового штабу в Кабміні ухвалили рішення про тимчасове закриття усіх навчальних закладів України.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик у Верховній Раді під час години запитань до уряду повідомив, що в Україні не вистачає близько 20 млн кубів газу на добу. Тому впроваджується режим економії. 

На позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуації Житомирської міської ради вирішували як у режимі економії газу та теплової енергії будуть працювати соціальні заклади Житомира.

Окрім цього комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації прийняла рішення   призупинити навчальний процес у школах, які опалюють природним газом. Це навчальні заклади у Бердичеві, Коростені, Малині, Новограді-Волинському, смт Новогувинське та Озерне. Решта – а це понад 50%, котельні яких працюють на альтернативному паливі, працюватимуть у звичайному режимі.