Поділіться ідеями, аби зробити Житомир кращим

141

 З 1 березня до 15 квітня Житомирська міська рада прийматиме заявки від громадських організацій та містян, які готові поділитись досвідом та ідеями як змінити Житомир.

Обговорення відбудуться з 6-го по 11 червня під час культурного фестивалю «Майстерня міста Житомира 2018». Цей фестиваль відбудеться вже втретє.Впродовж 5-ти днів на вулиці Пушкінській відбуватимуться дискусії, публічні обговорення та презентації проектів житомирян та громадських організацій. Минулого року зареєстрували 36 проектів, скільки з них точно реалізовано чиновник не знає, перераховує лише деякі з них.

Знайти перелік усіх реалізованих проектів за 2017 рік на сайті міської ради так і не вдалося. Точної кількості не вказано. Також Микола Костриця розповів, що з 1 березня стартує Всеукраїнський архітектурний конкурс з відновлення водонапірної вежі. Це архітектурна пам’ятка 1898 року, що розташована на вулиці Театральній. Проект реконструкції водонапірної вежі житомиряни підтримали ще минулого року, тому будуть прийматися заявки з усієї України, щоб відновити вежу як в середині так і ззовні.

Подавати проекти розвитку міста Житомира на громадські обговорення можна до 15 квітня. Участь у фестивалі є безкоштовною.