Військові пенсіонери мітингують

290

Сьогодні в Україні знову мітингували військові пенсіонери. Вимоги – перерахунок пенсій на 100% з 1 січня 2018 року.

В Житомирській області також долучилися до акції. У Новоград-Волинському військові пенсіонери провели мітинг та впродовж 40 хвилин ходили по пішохідному переходу через трасу Київ-Чоп з метою привернути увагу до цього питання.

Житомир. Полковник у відставці Василь Шелест розповідає, їхня спільнота звернулась до голови обласної ради Володимира Ширми, аби їхню проблему розглянули депутати: « Ми звернулись до обласної ради, а це представницький орган нашої територіальної громади , аби на проблему виплати пенсій військовим людям винесли на розгляд сесії обласної ради сьомого березня».

Заступник начальника пенсійного фонду у Житомирській області Світлана Антонюк говорить, що нова постанова уряду передбачає виплату підвищених пенсій військовослужбовцям у 3 етапи. Розмір надбавки буде залежати від трьох складових: «На перерахунок пенсії буде впливати надбавка за звання, надбавка за вислугу років , а також від посади з якої людина звільнялась».

Згідно постанови Кабінету міністрів в середньому пенсії підвищать на 1500 гривень. Перерахунок у пенсійному фонді здійснять 498 тисячам військовим пенсіонерам. З державного бюджету на підвищення пенсій виділили 7 мільярдів гривень.

За словами Віктора Афоніна, військові не погоджуються на три етапи від Кабміну та кажуть, що або перераховують усе відразу, або вони знову вийдуть на вулиці.