Успіхи житомирських гирьовиків у Всеукраїнських змаганнях

174

Житомирські гирьовики завоювали найбільшу кількість медалей у Всеукраїнських змаганнях під назвою «Гвардійський ривок». Цей спортивний форум зібрав атлетів з усіх регіонів нашої держави.

В змаганнях, які вперше відбулись в нашій країні, і в Житомирі взяли участь 196 спортсменів. Атлети за 12 хвилин мали виштовхнути гирю якомога більше разів з довільним перехопленням рук. У своїй ваговій категорії чемпіоном став Костянтин Пронтенко, який має нагороди з міжнародних змагань і зараз тренує курсантів Житомирського військового інституту.

Серед жінок золоту медаль завоювала житомирянка Єлизавета Туренко, яка прийшла в гирьовий спорт випадково, а чемпіоном всеукраїнських змагань став золотий призер чемпіонату світу серед ветеранів Віктор Міхненко з Радомишльського району.

Загалом гирьовики Житомирської області здобули 9 золотих, 9 срібних та 10 бронзових нагород.