Поліціянтка по сумісництву багатодітна мама

172

Зранку вона патрульний поліцейський – ввечері любляча мама для… 13 дітей. Світлані Зіляк 35 – її найменшому сину – 5, найстарша донька вже живе окремо та навіть подарувала Світлані онука. 

Руслан із Світланою працюють разом майже два роки – чоловік розповідає - спочатку навіть не міг здогадатись, що разом з ним на небезпечні чергування заступає мама 13 дітей – на службі вона справжній поліцейський, який завжди прикриє спину товариша. 

Після зміни багатодітна мама поспішає додому, де на неї вже чекають діти – зараз разом з жінкою живе 9 дітлахів – ще четверо вже мають власні родини та живуть окремо – найстарша донька вже подарувала 35-річній мамі онука. 

У Світлани троє власних дітей, інших жінка всиновила - у кожного  власна історія. Троє жили на вулиці, ще двоє приїхали до жінки від старенької бабусі, яка не могла самотужки дивитись за малечею. Ще двох діток забрали у пияк. 

Зупинятись Світлана не збирається – на цьому тижні їде встановлювати контакт із 11-річною Діаною, якщо все вийде, то велика родина поповниться іще однією дівчинкою. 

Нещодавно родина отримала від міської влади новий будинок – вже встигли обжитись – у великій залі всі разом люблять.