Небезпечні гірлянди з бурульок на будинках Житомира

153

Зимової пори загрозою для перехожих є не лише слизькі тротуари, погано чищені дороги, а й бурульки. Особливу небезпеку вони становлять в місцях масового скупчення людей та на вузьких вуличках, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. 

Вгадати той самий момент, коли впаде бурулька, неможливо. Тому чимало місць на вулицях Житомира, огороджують стрічками. Здебільшого люди обходять небезпечні місця, і не нарікають на погоду і на відповідальних за це.

Сергій Кондратюк, який курує питання комунальної власності у Житомирській міській раді, розповідає, що відповідальність за небезпечні бурульки несуть власники будинків і балансоутримувачі. Управління комунального господарства двічі на місяць нагадує їм про прибирання дахів і крижаних бурульок.

Спеціальну огороджувальну стрічку вивішує і підприємство «Аммонн», яке обслуговує будівлю по Театральній, 15, де наші кореспонденти відзняли чималу кількість бурульок. Директор обслуговуючої установи Леонід Шепель пояснює, огороджувальну стрічку щодня хтось навмисно обриває, а загалом про проблему бурульок на цьому місці знають. 

Через дві години після спілкування з директором обслуговуючого підприємства, наші журналісти побачили, що бурульки з даху будівлі позбивали. За словами заступника міського голови Сергія Кондратюка за незбиті бурульки з дахів на  балансоутримувачів  і власників будівель накладають адміністративні штрафи від 65 до 880 гривень.