Фігурне катання пішоходів на тротуарах Житомира

152

Вулиця Короленка та частина Перемоги – територія КВЖРЕП №1 – це один з двох районів, тендер на прибирання якого так і не відбувся. Тротуари під шаром снігу, подекуди проїхати до власного будинку не можна і автомобілем. 

Місцеві кажуть, тротуари тут чистять із запізненнями, в кінець вулиці техніка комунальників не доїжджає, виручає теплотраса – завдяки якій сніг тане та дає можливість комфортно дістатись додому. 

У місцевому «ЖЕКу» кажуть – вийти на тендер не встигли, втім все рівно роблять все можливе, розчищаючи в першу чергу шляхи до зупинок транспорту. Але техніки катастрофічно не вистачає. 

Тротуари вулиці Чуднівської навпаки чищені. Переможцем тендеру на прибирання, тут став місцевий перший «Жек». Місцеві жителі розповідають – з невеликими запізненнями сніг розчищають якісно та регулярно.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк каже, що тендери на прибирання поки що «нічийних» тротуарів оголосять найближчим часом. Окрім того, постійно проводять моніторинг роботи ВЖРЕПІВ, які виграли торги.