Новини Житомирщини

Гаряча лінія

Події

Програма передач на наступний тиждень

Програма передач телеканалу “Житомир” філії ПАТ «НСТУ» «Житомирська регіональна дирекція»  з 29.05 по 04.04 2017 р.


Понеділок 29.05
06:00 «Гімн України»
06:02 Господня молитва
06:05 «Легенди Запоріжжя». Меч Святослава
06:30 «Акценти»
07:00 «День за днем»
08:20 «Кут зору»
09:00 «Наш ювілей». Вони були першими
09:15 «Театральні сезони». Ніна Матвієнко
10:00 «Мамина доля»
10:30 Х/ф
12:00 «Священик, молочар, музика»
12:45 «Новини Житомирщини»
13:00 Джерела натхнення». Хор «Верьовки»
14:00 «Серж Лифар з Києва»
14:30 «Зелений бум». Вихід на полонину
17:00 «Новини Житомирщини»
17:20 «Для вас, малята»
17:30 «Життя повне радості»
18:00 «Єдина країна»
19:00 «Новини Житомирщини»
19:30 «Рідна школа»
19:55 «Вільний мікрофон»
20:00 «Самоврядування»
20:25 «Кліп-антракт»
20:45 «Казкова скринька»
21:00 «Особливе»
21:10 «В об’єктиві»
21:30 «Медіа-клуб»
22:00 «Новини Житомирщини»
22:30 «Єдина країна»
23:20 «Особливе»
23:30 «Червона калина». Козацькі забави
23:55 «Гімн України»


Вівторок 30.05
06:00 «Гімн України»
06:02 Господня молитва
06:05 «Легенди Запоріжжя». Утопія нової епохи
06:30 «Новини Житомирщини»
07:00 «День за днем»
08:20 «Самоврядування»
09:00 «Так  говорить Біблія»
09:20 «Музика світового кіно»
11:00 Х/ф
12:20 «Легенди Запоріжжя». Утопія нової епохи
12:45 «Новини Житомирщини»
13:00 Д/ф «Ігуменя Йосифа»
13:50 «Джерела натхнення». Хор «Верьовки»
14:50 «Музей гетьманства»
17:00 «Новини Житомирщини»
17:20 «Для вас, малята»
17:30 «Життя повне радості»
18:00 «Єдина країна»
19:00 «Новини Житомирщини»
19:30 «Соціальні пріоритети»
20:00 «Зроблено в Європі»
20:10 «Наш ювілей». Вони були першими
20:25 «Кліп-антракт»
20:45 «Казкова скринька»
21:00 «Особливе»
21:10 «В об’єктиві»
22:00 «Новини Житомирщини»
22:30«Єдина країна»
23:20 «Особливе»
23:35 «В сім’ї вольній, новій…»


Середа 31.05
06:00 «Гімн України»
06:02 Господня молитва
06:05 «Історичні постаті». Петро Сагайдачний
06:30 «Новини Житомирщини»
07:00 «День за днем»
08:20 «Соціальні пріоритети»
09:00 «Легенди Запоріжжя». На поклик загубленого дзвону, ч. 1, 2
09:45 «В сім’ї вольній, новій…»
10:10 Т/с «Таксі», 1, 2 с
11:35 Д/ф «Ловець слів»
12:20 «Історичні постаті». Петро Сагайдачний
12:45 «Новини Житомирщини»
13:00 Вистава «Задунаєць за порогом», ч. 1, 2
17:00 «Новини Житомирщини»
17:20 «Для вас, малята»
17:30 «Життя повне радості»
18:00 Ток-шоу «Віч- на- віч»
19:00 «Новини Житомирщини»
19:30 «Ключ до успіху». Cвітлана Твардовська
19:45 «Ріхтер. 100 років»
20:05 «Незабутнє»
20:30 «Кліп-антракт»
20:45 «Казкова скринька»
21:00  «Особливе»
21:10 «В об’єктиві»
21:30 «Українські герої»
22:00 «Новини Житомирщини»
22:30 Ток-шоу «Віч на віч»
23:20 «Особливе»
23:30 «Мова про мову»
23:55 «Гімн України»


Четвер. 01.06
06:00 «Гімн України»
06:02 Господня молитва
06:05 «Історичні постаті». Єгор Канкрин
06:30 «Новини Житомирщини»
07:00 «День за днем»
08:20 «Українські герої»
09:00 «Легенди Запоріжжя». Альтернативна історія, ч. 1, 2
10:15 «Час країни»
10:50 Т/с «Таксі» 3, 4 с.
12:15 «Історичні постаті». Єгор Канкрин
12:45 «Новини Житомирщини». Оперативний випуск
13:00 «Все можуть королі»
13:45 «Моя Леся Українка». Лариса Кадрова
17:00 «Новини Житомирщини»
17:20 «Для вас, малята»
17:30 «Життя повне радості»
18:00 «Єдина країна»
19:00 «Новини Житомирщини»
19:30 «Червона калина»
19:55 «Наш ювілей»
20:00 «Моя родина»
20:25 «Народний контроль»
20:35 «У пошуках роботи». Фільм 12
20:45 «Казкова скринька»
21:00 «Особливе»
21:10 «В об’єктиві»
21:30 «Громада»
22:00 «Новини Житомирщини»
22:30 «Єдина країна»
23:20 «Особливе»
23:30 «Мій Шевченко». Ніна Матвієнко
23:55 «Гімн України»


П’ятниця 02.06
06:00 «Гімн України»
06:02 Господня молитва
06:05 «Легенди Запоріжжя». Юрій Ботнер
06:30 «Новини Житомирщини»
07:00 «День за днем»
08:20 «Суспільні діалоги»
09:00 Д/ф «Марія Левитська. Театральний роман»
09:30 «У пошуках роботи». Фільм 12
10:00 «Час країни»
10:30 Т/с «Таксі» 5, 6 с.
11:55 «Мій Шевченко». Ніна Матвієнко
12:05 «Кременець. Невмируща слава»
12:45 «Новини Житомирщини»
13:00 «Співає Ніна Матвієнко»
14:15 «Музичні салони в палаці Терещенка», ч. 1, 2
17:00 заставка каналу
17:00 «Новини Житомирщини»
17:20 «Для вас, малята»
17:30 «Життя повне радості»
18:00 «Єдина країна: гаряча лінія»
19:00 «Новини Житомирщини»
19:30 «Пріоритет – економіка»
19:55 «Вільний мікрофон»
20:00 «Зелений бум». Буковинські вишиванки                   24.03 _З/ф_Чернівці                                                                      
20:25 «Кліп-антракт»
реклама  
20:45 «Казкова скринька»
21:00 «Особливе»
21:10 «В об’єктиві»
21:30 «Вірую»
22:00 «Новини Житомирщини»
22:30 «Єдина країна: гаряча лінія»
23:20 «Особливе»  Спецвипуск
23:30 «Натура на Ура!»
23:55 «Гімн України»


Субота 03.06
08:00 Господня молитва
08:00 «Музичні салони в палаці Терещенка», ч. 1, 2
08:45 Д/ф «Ловець слів»
09:30 «Історичні постаті». Петро Сагайдачний
10:00 «Новини Житомирщини»
10:20 Т/с «Таксі», 1, 2 с.
11:40 «Співає Ніна Матвієнко»
12:50 «Громада»
13:15 «Червона калина»
13:40 «Пріоритет-економіка»
14:15 «Моя родина»
14:45 «Нотатки на глобусі».Казахстан, ч. 1
15:00 «Козацька звитяга». Іноземці у війську
15:20 «Для вас, малята». М/ф
15:30 «Ріхтер. 100 років»
16:00  «Ключ до успіху». Cвітлана Твардовська
16:15 «Мій Шевченко». Ніна Матвієнко
16:30 «Блага вість з Ріком Реннером»
17:00 «Подарунок від душі»
17:50 Д/ф «Марія Левитська. Театральний роман»
19:00 «Акценти»
19:30 «Спортивний калейдоскоп»
20:00 «Вірую»
20:25 «На своїй землі»
20:50 «Казкова скринька»
21:05 «Здоровенькі були!»
21:30 «Вечірні зустрічі»
22:25 «Джерела натхнення». «Джерела натхнення». Ансамбль ім. Вірського
23:20 «Більше ніж кіно»
23:55 «Гімн України»


Неділя 04.06
08:00 Господня молитва
08:01 «Легенди Запоріжжя». Альтернативна історія, ч. 1, 2
08:45 «Джерела натхнення». «Джерела натхнення». Ансамбль ім. Вірського
09:45 «Нотатки на глобусі».Казахстан, ч. 1
10:00 «Час країни»
10:35 Т/с «Таксі» 3, 4 с.
11:55 «Скарби роду». Різбляр
12:15 «Неперевершена Гізела Ціпола»
13:00 «Ключ до успіху». Cвітлана Твардовська
13:15 «На своїй землі»
13:40 «Рідна школа»
14:15 «Ваше здоров’я»
14:45 «Незабутнє»
15:20 «Для вас, малята» М/ф
15:30 «Подих слова». Павло Тичина
16:00 «Спортивний калейдоскоп»
16:30 «Так говорить Біблія»
16:50 «Улюблена робота»
17:00 «Подарунок  від душі»
17:50 «Все можуть королі»
18:35 «Кут зору»
19:00 «Мамина доля»
19:30 «Вечірні зустрічі»
20:20 «Наш ювілей»
20:45 «Казкова скринька»
21:00 «Медіа-клуб»
21:30 «Суспільні діалоги»
22:00 Д/ф «Марія Левитська. Театральний роман»
22:35 «Жар-зерна Миколи Руденка», ч. 1, 2
23:30 «Більше ніж кіно»
23:55 «Гімн України»


Примітка : У програмі можливі зміни та доповнення




Родове коріння