Новини Житомирщини

Гаряча лінія

Події

Офіційно у Житомирській області на офіційному обліку перебуває близько тисячі наркозалежних осіб. Це одинадцятий результат у рейтингу регіонів України. Найбільший показник залежних у Запорізькій області. Найменший – у Івано-Франківській.

Молода дизайнер житомирянка Юлія Кручак розповідає, що все життя була творчою людиною. Після народження опинилася перед дилемою. Часто одяг, який пропанували в магазинах не подобався та не відповідав творчій душі.

В Житомирській дитячо-юнацькій спортивній школі «Полісся», раніше «Спартак», займається футболом більше пів тисячі дітей. Раніше спортивна школа знаходилася на балансі обласної ради, зараз же – на балансі міської.

Генеральний прокурор України, Юрій Луценко, прибув із робочим візитом до Житомира.

Онлайн будинок юстицій. На цьому сайті всього за добу фізична особа підприємець, не спілкуючись з чиновниками і без черг в коридорі, може зареєструвати або припинити підприємницьку діяльність, також в режимі онлайн люди можуть зареєструвати юридичну особу, впродовж доби включити відомості про юридичну особу, отримати електронний цифровий підпис.

Рятувальники спільно з представниками управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської влади і журналістами місцевих ЗМІ провели профілактичний рейд найпопулярнішими місцями відпочинку населення в рамках оголошеного місячника безпеки на воді.

Сьогодні у Житомирі поліцейські затримали домушників-парфумерів відразу після вчинення крадіжки. За інформацією оперативників, затримані півроку займались квартирними крадіжками по всій області. 22 червня їх затримали після обкрадання на 13 тисяч гривень оселі у Бердичеві.

Сторінка 1 із 864

Читайте нас на facebook

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Обласному телебаченню - 25 років

Особливе

Проекти

Посилання

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

УКРАЇНСЬКІ ГЕРОЇ

СУСПІЛЬНЕ ТБ

Вулицями Житомира